Szlachetna paczka

Szanowni Rodzice i Uczniowie Zespołu Szkół ZCBM

Najmłodsze klasy naszej szkoły podjęły decyzję o przygotowaniu Szlachetnej Paczki.

Wybraliśmy 6 osobową rodzinę, (rodzice + 4 dzieci; w tym 4 letni Marcel, który urodził się bez lewej komory serca, wymaga stałej rehabilitacji, operacji i leczenia). Opis rodziny znajdą Państwo na stronie Szlachetna Paczka kod - SLA - 1308- 590357

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy przez pozostałe chętne osoby i klasy.

Mamy 3 tygodnie na skompletowanie paczki, poniżej zamieszamy potrzeby rodziny;

• pampersy rozmiar 4 ( 18 kg) potrzebne bardzo duże ilości, nie mogą być z firmy Pampers, ponieważ Marcel jest na nie uczulony - prosimy o ciemnofioletowe DADA z Biedronki
  • sokowirówka - zaleceniem lekarzy jest, aby Marcel pił dużo naturalnych soków ( MAMY RODZINĘ, KTÓRA ZAKUPI SOKOWIRÓWKĘ)
  • biurko do nauki - średniej wielkości dla pozostałych dzieci w wieku 14, 11 i 4 lata.
  • dwie lamki na biurko
  • środki czystości; proszki do prania, płyny do mycia naczyń, płyny do płukania, płyny czyszczące.
  • Letnie obuwie do biegania dla Pana Pawła rozmiar 46 ( MAMY JUŻ OSOBĘ, KTÓRA ZAKUPI OBUWIE)
  • Korki do pilki nożnej rozmiar 43

Specjalne upominki;

• 4 - kołowa hulajnoga dla dzieci
  • klocki dla Marcela ( ćwiczenie zdolności manualnych)
  • zabawki dla Marcela

Inne potrzeby;

• piłka dmuchana do ćwiczeń (MAMY OSOBĘ, KTÓRA ZAKUPI PIŁKĘ)
  • wałek rehabilitacyjny,
  • poduszka do równowagi.

Dodatkowe prezenty mile widziane:)

Bardzo dziękujemy za współpracę!

Więcej w tej kategorii: « Działalność duszpasterska

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.