Uczniowie klasy 2 SP z wizytą w Muzeum Historycznym Zamku Sułowskich

 

Wędrując po ekspozycji bielskiego Muzeum uczniowie klasy 2 SP poznali jego specyfikę, rolę oraz strukturę organizacyjną. Zostali zapoznani z pracą muzealnika, a podczas spaceru oswajali się  się z nieznaną dotąd przestrzenią muzealną zamku. Dzięki zabawie w przyjazny, a zarazem prosty dla nich sposób dowiedzieli  się o funkcji i działalności muzeów. Całą wycieczkę dopełniły warsztaty plastyczne prowadzone przez pracowników muzeum.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.  

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.