POLA NADZIEI 2019

 

W poniedziałek 22 października 2018 r. uczennice klasy trzeciej naszego gimnazjum: Joanna Krańczuk, Anna Królczyk i Oliwia Kowalska pod opieką pani Anny Chorąży udały się do Kościoła pw. Najświętszej Mari Panny Królowej Polski w Bielsku-Białej na uroczyste rozpoczęcie XV edycji „Pól Nadziei.”

Całą uroczystość rozpoczęło nabożeństwo ekumeniczne, któremu przewodniczył ks.bp Piotr Greger. Po błogosławieństwie przemówienie wygłosiło kilka ważnych osób m.in.: minister Stanisław Szwed, senator Andrzej Kamiński oraz prezes Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego pani Grażyna Chorąży.

Na zakończenie nabożeństwa delegacje szkół otrzymały cebulki żonkili do zasadzenia w swoich szkołach.

 2  3

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.