,,Taki duży, taki mały może świętym być”

 

30 października uczniowie klasy 1 i 2 SP obchodzili w szkole Uroczystość Wszystkich Świętych.  Dzieci wybrały do prezentacji postać świętego lub świętej, których życiorys wywarł na nich szczególne wrażenie. Nasi najmłodsi przy wsparciu Rodziców przygotowali piękne stroje i rekwizyty oraz ciekawe wypowiedzi na temat wybranych osób świętych.  Prezentacjom towarzyszył także śpiew znanej piosenki Arki Noego ,, Święty – uśmiechnięty”.

Przecież każdy może być świętym – warto o tym pamiętać codziennie.

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.