Spotkanie z wolontariuszem Panem Błażejem Jaszczurowskim

23 października w ramach tygodnia misyjnego gościem naszej szkoły był Pan Błażej Jaszczurowski. Nauczyciel matematyki, wolontariusz, który opowiedział najmłodszym uczniom o swojej pracy wolontariusza w Kenii. W trakcie prezentacji zdjęć, Pan Błażej przybliżył nam panujący w Kenii system edukacyjny, przedstawił urzekające historie poznanych ludzi. Opowiedział o historii, zwyczajach oraz przyrodzie Afryki. To spotkanie na długo pozostane w naszej pamięci.

Panie Błażeju dziękujemy i życzymy, aby dobro, jakim Pan obdarza innych wracało z podwojoną mocą!

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.