a week ago

Wspólny różaniec

Październik jest wyjątkowym miesiącem, w którym każdy z nas prosi Maryję o Jej szczególne wstawiennictwo. Pragniemy razem z Siostrami ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości, wspólnie odmówić (bądź wyśpiewać) różaniec. Zapraszamy Was, nasi drodzy uczniowie, byście wraz ze swoimi rodzinami, przybyli do kaplicy zakonnej (tam, gdzie odbywają się msze święte szkolne) na godzinę 17:30 w dniu 12 października (piątek) oraz 22 października (poniedziałek). Niech to będzie czas, w którym łaska Boża szczególnie nas umocni do stawiania czoła przeciwnościom i trudom codziennego życia oraz napełni radością, jaką daje poczucie wspólnoty.

Adres

Szkoła Podstawowa
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.