Spotkanie z rodzicami

Spotkanie z Rodzicami dzieci przyjętych do klasy pierwszej, czwartej i siódmej Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2017/2018 odbędzie się 8 czerwca o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Podczas zebrania zostanie zaprezentowany m.in. strój szkolny, dlatego prosimy o obecność rodziców wraz z dziećmi, aby pobrać miary i dokonać zamówienia.

Festyn Szkolno-Parafialny

festyn Kochani! Spotkajmy się 3 czerwca 2017 (spokojnie to tylko sobota!) o godzinie 15.00 na Super Festynie w super atmosferce pod hasłem „Ty tylko mnie poprowadź”. Liczne atrakcje, pyszny grill i ciasta (specjalnie na tę okoliczność przygotowane przez wytypowane w konkursie smaku i elegancji kulinarnej nasze nieocenione mamy, ciocie i babcie). Atrakcyjny program artystyczny, wyjątkowy koncert zespołu "Proboszczowie", zabawy taneczne, konkursy sportowe dla dzieci i młodzieży, a także komnata skarbów! Wspólna zabawa jest okazją do miłego spędzenia wolnego czasu i aktywnego rodzinnego wypoczynku.