logoLObaner

Zajęcia rozwijające uzdolnienia - Semestr II

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi

Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018 - Semestr II

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

KATARZYNA BŁACHUT

matematyczne środa (kl. 4 co drugi tydzień) 14.15 - 15.00 12

DOROTA DUŁAWA

SKS czwartek 15.00 - 16.00 sala duża
ANNA CHORĄŻY języka angielskiego środa 14.15 - 15.00 5
IWONA ADAMASZEK języka angielskiego czwartek 14.15 - 15.00 7
KATARZYNA BANDEL języka polskiego środa 14.45 - 15.30 13
JOANNA GARBIAK-WÓJCICKA języka angielskiego środa 15.00 - 15.50  2
MARZENA GRUZŁO biologiczne czwartek 14.15 - 15.00 12
s. EDYTA GRZESIAK biblijne wtorek 14.15 - 15.00 8
s. JOANNA BRYŁA biblijne czwartek 7.30 - 8.15 2
ks. RYSZARD PIĘTKA gry planszowe poniedziałek/piątek 14.15 - 16.00  
ANETA GUT-SULIMA fizyczne środa 14.15 - 15.00 8
BARBARA HAŃDEREK-KURCZ matematyczne

poniedziałek

wtorek

7.25 - 8.10

7.25 - 8.10

9

9

ANNA KOZIEŁ

historyczne,

WOS

teatralne

środa

środa

wtorek (co drugi tydzień)

14.15 - 15.00

14.15 - 15.00

16.00

1

1

 

ALEKSANDER TROJAK SKS czwartek  15.00 - 16.00 sala gimn.
PIOTR SEWERYN języka polskiego piątek

13.20 - 14.05 (kl. 4)

14.15 - 15.00 (kl. 7)

2

2

SYLWIA STEJSKAL języka francuskiego czwartek 14.15 - 15.00 3
BEATA BAKALARSKA artystyczne wtorek 14.15 - 15.00 6
BEATA BAKALARSKA matematyczne środa 13.10 - 14.00 6
s. MONIKA SZLAGOR języka angielskiego wtorek 14.15 - 15.00 3
ANNA TKOCZ geograficzne poniedziałek  15.05 - 15.50 14
IWONA WĄSEK chemiczne środa/piątek 14.15 - 15.00 10
JOANNA THEN chemiczne czwartek 14.15 - 15.00 5
TOMASZ WIATROWSKI chór szkolny poniedziałek 7.30 - 8.15 kaplica
RAFAŁ MĄCZKA informatyczne piątek 15.55 - 16.40 18
JUSTYNA MIGDAŁ informatyczne środa 15.05 - 15.50 18
MICHAŁ PAŹDZIORA zajęcia szachowe czwartek

7.40 - 8.25 (kl.1)

13.20 - 14.20 (kl.4)

14.25 - 15.10 (kl.7, gimnazjum)

 

Godziny pracy: