logoLObaner

KONKURSY w roku szkolnym 2017/2018

Konkursy w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi

Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018 

Rodzaj konkursu

Termin

Odpowiedzialny

Przedmiotowy Konkurs z geografii Listopad Anna Tkocz
Wojewódzki „Pokaz talentów” Marzec Beata Bakalarska
Konkurs Przedmiotowy z WOS-u Listopad

Anna Kozieł

Konkurs Przedmiotowy z historii Listopad

Anna Kozieł

Konkurs Przedmiotowy z biologii Listopad Marzena Gruzło
Konkurs wiedzy o AIDS Grudzień Marzena Gruzło
Konkurs ekologiczny EKO-PLANETA Marzec Marzena Gruzło
Wojewódzki Konkurs Biblijny Grudzień - etap szkolny

s. Edyta Grzesiak

Ekumeniczny Konkurs Biblijny- „Jonasz” Grudzień - etap szkolny

s. Edyta Grzesiak

Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz” Listopad

s. Joanna Bryła

Konkurs „Jonasz” Grudzień –I etap

s. Joanna Bryła

Olimpiada Matematyczna

Wrzesień

Barbara Hańderek-Kurcz

Konkurs Przedmiotowy z matematyki

Listopad

Barbara Hańderek-Kurcz

Katarzyna Błachut

Kangur Matematyczny 2018

Marzec 

Barbara Hańderek-Kurcz

Katarzyna Błachut

Konkurs dla klasy 7 Grudzień 

Barbara Hańderek-Kurcz

Konkurs Przedmiotowy z j. niemieckiego

Listopad

Ewa Kanik

Agata Giczala-Naróg

Konkurs Przedmiotowy z j. polskiego

Listopad Katarzyna Bandel
Przedmiotowy Konkurs z chemii Listopad

Joanna Then

Iwona Wąsek

Konkurs  Przedmiotowy z fizyki Listopad

Aneta Gut-Sulima

Międzynarodowy Konkurs fizyczny „Lwiątko”

Marzec

Aneta Gut-Sulima

Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej

Październik - etap szkolny

Agnieszka Ostafin

Konkurs Przedmiotowy z j. angielskiego

Listopad

Anna Chorąży

s. Monika Szlagor

Konkurs Przedmiotowyz j. angielskiego dla kl. 7

Listopad

Sylwia Bieniek-Zacher

Zawody sportowe 2017/2018

Dorota Duława

Katarzyna Łoboz

Sławomir Błachut

Aleksander Trojak

Konkurs j. angielskiego organizowany przez LO Żeromskiego

Grudzień Anna Chorąży
Konkurs z j. angielskiego dla kl. V i VI szkoły podstawowej Styczeń/Kwiecień Anna Chorąży

Konkurs Wiedzy o USA organizowany przez Ambasadę i Technikum Hotelarskie

  Anna Chorąży

Koła zainteresowań w SP

Koła przedmiotowe, zainteresowań w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi

Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018 - Semestr I

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj koła

Termin

Czas trwania

nr sali

KATARZYNA BŁACHUT

matematyczne wtorek (kl. 4) 14.15 - 15.00 2

DOROTA DUŁAWA

SKS wtorek (kl. 1) 15.40 - 17.00 sala gimn.
ANNA CHORĄŻY języka angielskiego wtorek (kl. 3 gim.) 7.30 8
KATARZYNA BANDEL języka polskiego piątek 14.15 - 15.00 3
JOANNA GARBIAK-WÓJCICKA języka angielskiego poniedziałek 15.05 -  19
MARZENA GRUZŁO biologiczne czwartek 14.15 - 15.00 12
s. EDYTA GRZESIAK biblijne wtorek 14.15 - 15.00 10
s. JOANNA BRYŁA biblijne czwartek 14.15 - 15.00 19
ANETA GUT-SULIMA fizyczne środa 7.30 - 8.15 9
BARBARA HAŃDEREK-KURCZ matematyczne

poniedziałek

wtorek

7.25 - 8.10 9
ANNA KOZIEŁ historyczne, WOS

piątek

środa

14.15 - 15.00

7.30 - 8.15

10
ALEKSANDER TROJAK SKS środa 15.50 - 16.50 sala gimn.
PIOTR SEWERYN języka polskiego czwartek (kl. 3 gim.) 14.15 - 15.00 8
SYLWIA STEJSKAL języka francuskiego czwartek 14.15 - 15.00 7
BEATA BAKALARSKA artystyczne piątek (kl. 1) 7.30 - 8.15 6
s. MONIKA SZLAGOR języka angielskiego środa 15.05 - 15.50 9
ANNA TKOCZ geograficzne środa 7.30 - 8.15 13
IWONA WĄSEK chemiczne piątek 14.15 - 15.00 10
TOMASZ WIATROWSKI chór szkolny poniedziałek (kl. 4, 7) 7.30 - 8.15 kaplica
WOJCIECH ZUZIAK informatyczne środa (kl. 3 gim.) 16.00 - 17.30 18
JUSTYNA MIGDAŁ informatyczne poniedziałek 15.55 - 16.40 18

Konsultacje w SP

Konsultacje w Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi

Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018 - Semestr I

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj konsultacji

Termin

Czas trwania

nr sali

KATARZYNA BŁACHUT

matematyka piątek (kl. 2d, 4, 7)

7.30 - 8.15

14:15 - 15.00

7

EWA KANIK

język niemiecki piątek (kl. 2d, 3c) 14.15 11
ANNA CHORĄŻY język angielski środa (kl. 3 gim.) 7.30 8
SYLWIA BIENIEK-ZACHER język angielski wtorek 15.05 19
ANNA DOBIJA język angielski czwartek (kl. 2d) 7.30 - 8.15 13
AGATA GICZALA-NARÓG język niemiecki

wtorek

czwartek

piątek

15.05 - 15.50

13.20 - 14.05

13.20 - 14.05

10

10

2

MARZENA GRUZŁO biologia czwartek 15.15 - 16.00 12
s. EDYTA GRZESIAK religia poniedziałek 15.05 - 15.50 8
s. JOANNA BRYŁA religia czwartek 14.15 - 15.50 19
ANETA GUT-SULIMA fizyka piątek 14.15 - 15.00  
BARBARA HAŃDEREK-KURCZ matematyka piątek 14.15 - 15.50 9
AGNIESZKA OSTAFIN historia poniedziałek 

7.30 - 8.15

14.15 - 15.50

13

12

PIOTR SEWERYN język polski piątek 14.15 - 15.00 8
KATARZYNA BANDEL język polski poniedziałek 15.50 - 16.40 10
SYLWIA STEJSKAL język włoski poniedziałek 7.30 - 8.15 7
s. MONIKA SZLAGOR język angielski poniedziałek 7.25 - 8.10 10
JOANNA THEN chemia środa 14.05 - 15.50 5
ANNA TKOCZ geografia piątek 14.05 - 14.50 13
IWONA WĄSEK chemia środa 15.05 - 15.50 1
WOJCIECH ZUZIAK informatyka środa 15.05 - 16.40 18
JUSTYNA MIGDAŁ informatyka poniedziałek 15.55 - 16.40 18