logoLObaner

Augustów

Pan mgr Aleksander Trojak od 2002 r. wraz z mgr Sławomirem Błachutem /od 2007 r./ organizują  letni wypoczynek w Augustowie dla uczniów naszej szkoły. Korzystają z niego zarówno uczniowie z gimnazjum, jak i liceum, czasem nawet z innych szkół. Augustów - to urokliwa mazurska miejscowość, która budzi nie tylko w długie jesienne wieczory ciepłe wspomnienia ponad 1000 młodych ludzi - uczestników obozu letniego. W Augustowie spędzali corocznie dwa tygodnie wakacji.  Największe atrakcje obozu letniego to: rejs po Kanale Augustowskim, wycieczki piesze, rowerowe i autokarowe, m.in. do Wilna. Wielką popularnością cieszą się dyskoteki, ogniska z gitarą, z pieczeniem kiełbasy i liczne konkursy: konkurs pływania na "byle czym", konkurs na najmilszą i najmilszego uczestnika, konkurs na najlepszy pamiętnik. Ogromną radość sprawiają  uczestnikom obozu turnieje piłki nożnej, siatkowej, koszykowej; turniej tenisa stołowego, gry zręcznościowe i zawody pływackie.