logoLObaner

Pożegnanie uczniów klas 3 gimnazjum

IMG 0628 Przed dzień zakończenia roku szkolnego na sali gimnastyncznej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas 3 gimnazjum przez młodszych kolegów i kolerzanki z klas 2, którzy pod kierunkiem wychowawców przygotowali ciekawy program artystyczny.

Podczas uroczystości siostra dyrektor Danuta Domszy, podziękowała rodzicom trójek klasowych za trzyletnią współpracę i zaangażowanie, a także wręczyła Akt Godności najlepszego absolwenta, który w tym roku otrzymali trzej uczniowie: Mateusz Pysz kl. 3a, Błażej Kwaśniewski kl.3b oraz Hanna Kania kl.3c. 

Nauczyciele wręczyli absolwentom nagrody książkowe za osiągnięcia w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych oraz innych konkursach szkolnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, a także dyplomy uznania za godne reprezentowanie szkoły w mieście. 

Wychowawcy klas podziękowali wychowankom za miło spędzone wspólnie trzy lata oraz wręczyli nagrody książkowe uczniom którzy otrzymali świadectwo z paskiem, życząc dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci
Absolwenci

 

Godziny pracy: