logoLObaner

Wychowanie w duchu chrześcijańskim
Wysoki poziom kształcenia
Ciekawe formy pracy z uczniami
Bezpieczeństwo i rodzinna atmosfera
Promowanie utalentowanych uczniów
Indywidualne i przyjazne podejście do każdego dziecka
Szkoła z tradycjami

LAUREACI z GIM

woj konkursyGIM

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Julia Borowska (kl.2)
  2. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  3. Julia Szary (kl.3)
  4. Emilia Wrona (kl.2)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. Maciej Lachowski (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Marcin Wylęgała (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z CHEMII:

  1. Bartłomiej Bieńko (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Klaudia Honkisz (kl.2)
  2. Błażej Kwaśniewski (kl.3)
  3. Helena Grygierczyk (kl.3)
  4. Aleksandra Jarosz (kl.3)
  5. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  6. Natalia Witek (kl.3)
  7. Bartłomiej Bieńko (kl.3)
  8. Mateusz Pysz (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS-u:

  1. Hanna Kania (kl.3)
  2. Wioletta Sajdak (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI:

  1. Piotr Wiercigroch (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Hanna Kania (kl.3)
  2. Michał Uchański (kl.3)
  3. Wojciech Neuman (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Klaudia Honkisz (kl.2)
  2. Błażej Kwaśniewski (kl.3)
  3. Helena Grygierczyk (kl.3)
  4. Julia Szary (kl.3)
  5. Aleksandra Jarosz (kl.3)
  6. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  7. Justyna Wieczorek (kl.2)
  8. Mikołaj Nabagło (kl.3)
  9. Wioletta Sajdak (kl.3)
  10. Natalia Witek (kl.3)
  11. Bartłomiej Bieńko (kl.3)
  12. Mateusz Pysz (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS-u:

  1. Hanna Kania (kl.3)
  2. Wioletta Sajdak (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI:

  1. Kamila Żur (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA POLSKIEGO:

  1. Julia Borowska (kl.2)
  2. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  3. Julia Szary (kl.3)
  4. Emilia Wrona (kl.2)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI:

  1. Filip Rydzik (kl.3)
  2. Hanna Kania (kl.3)
  3. Michał Uchański (kl.3)
  4. Michał Glos (kl.3)
  5. Wojciech Neuman (kl.3)
  6. Antoni Kwaczyński (kl.3)
  7. Adam Paleczny (kl.3)
  8. Mateusz Ziomek (kl.3)
  9. Krzysztof Majcherczyk (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

  1. Kamila Żur (kl.3)
  2. Maciej Lachowski (kl.3)
  3. Filip Rydzik (kl.3)
  4. Dawid Czulak (kl.3)
  5. Hanna Gala (kl.2)
  6. Jakub Okrzesik (kl.3)
  7. Michał Uchański (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII:

  1. Marcela Wilk (kl.3)
  2. Marcin Wylęgała (kl.3)
  3. Marcin Stefański (kl.2)
  4. Maksymilian Czauderna (kl.2)
  5. Wojciech Sternicki (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII: 

  1. Kinga Kruczek (kl.2)
  2. Mateusz Ziomek (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z CHEMII:

  1. Bartłomiej Bieńko (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z GEOGRAFII:

  1. Klaudia Honkisz (kl.2)
  2. Błażej Kwaśniewski (kl.3)
  3. Krzysztof Kania (kl.2)
  4. Helena Grygierczyk (kl.3)
  5. Julia Szary (kl.3)
  6. Aleksandra Jarosz (kl.3)
  7. Antoni Kwoczyński (kl.3)
  8. Justyna Wieczorek (kl.2)
  9. Mikołaj Nabagło (kl.3)
  10. Wioletta Sajdak (kl.3)
  11. Natalia Witek (kl.3)
  12. Bartłomiej Bieńko (kl.3)
  13. Mateusz Pysz (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS-u:

  1. Hanna Kania (kl.3)
  2. Wioletta Sajdak (kl.3)

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI:

  1. Łukasz Markowicz (kl.3)
  2. Michał Uchański (kl.3)
  3. Wojciech Neuman (kl.3)
  4. Emilia Pietrzyk (kl.3)
  5. Piotr Wiercigroch (kl.3)
  6. Kamila Żur (kl.3)
  7. Wojciech Czyżowski (kl.2)

 

 Za organizację Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych odpowiada Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz niżej wymienione placówki doskonalenia nauczycieli:

 

placówka doskonalenia nauczycieli

organizator Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z

strona www.

 

RODN „WOM”  w Bielsku-Białej

 

Matematyki

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Fizyki

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

www.wombb.edu.pl

 RODN„WOM” w Częstochowie

 

Języka Polskiego 

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Języka Niemieckiego 

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

www.womczest.edu.pl

 

RODN „WOM”  w Katowicach

 

Języka Angielskiego 

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Historii

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Wiedzy o Społeczeństwie 

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Biologii

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

www.womkat.edu.pl

RODN i IP„WOM”  w Rybniku

Geografii

dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Chemii

dla uczniów dotychczasowych gimnazjum

www.wom.edu.pl

 

 

TERMINARZ WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Konkurs

Etap I

Etap II

Etap III

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

3 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

4 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

19 lutego 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

7 listopada 2017 r. 9:00 – 11:00

8 stycznia 2018 r. 11:00 – 13:00

21 lutego 2018 r. 11:00 – 13:00

Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

9 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

10 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

23 lutego 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Historii

13 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

12 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

28 lutego 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

15 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

16 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

2 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

17 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

18 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

6 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Geografii

20 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

19 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

7 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

21 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

22 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

8 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

22 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

23 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

9 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Chemii

23 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

24 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

12 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego

24 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

25 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

13 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego

27 listopada 2017 r. 9:00 – 10:30

26 stycznia 2018 r. 11:00 – 12:30

14 marca 2018 r. 11:00 – 12:30

 

Regulaminy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjów woj. śląskiego

w roku szkolnym 2017/2018.


1 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Polskiego 
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

2 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Angielskiego
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

3 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Biologii
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

4 Wojewódzkie Konkurs Przedmiotowy
z Historii
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

5 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Wiedzy o Społeczeństwie
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

6 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Geografii
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

7 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

8 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Fizyki 
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

9 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Chemii 
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

10 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Niemieckiego
dla uczniów dotychczasowych gimnazjów
Regulamin
pdf
Załączniki
pdf

Godziny pracy: