logoLObaner

Kiermasze ciast

Tradycją naszej szkoły stały się cyklicznie organizowane kiermasze ciast, dzięki  którym zbieramy fundusze na różne cele. W grudniu Samorząd Uczniowski stanął przed podobnym zadaniem.

W dzień wspomnienia św. Mikołaja, czyli 6 grudnia 2017 roku odbył się w naszej szkole kiermasz ciast, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi ZCBM wraz z opiekunem SU - Panem Aleksandrem Trojakiem. Pomysłodawcą w/w kiermaszu była Rada Rodziców oraz Dyrekcja. Celem kiermaszu było zebranie funduszy na wsparcie budowy parkingu szkolnego. Dzięki otwartości uczniów, pracowników oraz nauczycieli naszej szkoły udało się zebrać ponad 413 złotych. Kwota została kilka dni temu przekazana Siostrze Dyrektor.

Cieszymy się, że społeczność szkolna chętnie włącza się w takie przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że takimi niewielkimi krokami uda się zrealizować inwestycję, jaką jest budowa parkingu szkolnego. Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy upiekli ciasta na w/w kiermasz oraz tym, którzy pomogli w jego realizacji a w szczególności: Angelice Cieszko, Jakubowi Chorążemu, Szymonowi Dziekanowskiemu oraz Weronice Ziębie.

W imieniu SU Szkoły Podstawowej,
Mateusz Pysz

Godziny pracy: