logoLObaner

Wychowanie w duchu chrześcijańskim
Wysoki poziom kształcenia
Ciekawe formy pracy z uczniami
Bezpieczeństwo i rodzinna atmosfera
Promowanie utalentowanych uczniów
Indywidualne i przyjazne podejście do każdego dziecka
Szkoła z tradycjami

Zabawa Andrzejkowa

Zgodnie z tradycją w wigilię świętego Andrzeja odbywają się w szkołach huczne zabawy. Podobnie było w naszej szkole w której 29 listopada zorganizowaliśmy dla naszych najmłodszych dyskotekę Andrzejkową, podczas której uczestnicy doświadczyli zróżnicowanego repertuaru muzycznego, w którym każdy miał możliwość na taneczne szaleństwo.

Dziękujemy animatorom zabaw, za których w tym dniu wcielili się uczniowie gimnazjum i liceum, oraz głównemu organizatorowi mgr Sławomirowi Błachutowi, dzięki któremu zabawa będzie zapamiętana na długo.

Godziny pracy: