logoLObaner

ZŁOTA MEDALISTKA

8 Z wielką radością informujemy, że nasza uczennica klasy 2a gimnazjum Alicja Slian zdobyła na Międzynarodowych Zawodach w Taekwondo w Ciechanowie w dniach 18-19 listopada 2017 roku złoty medal w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich oraz - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -45 kg stopni uczniowskich juniorek.

Ta, jakże z pozoru, niewielka osóbka jest również srebrna medalistką  Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Oprócz tego ma na swoim koncie wiele innych sukcesów sportowych m.in.:

- Ciechanów, 18-19 Listopad 2017 - Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich oraz - brązowy medal - w konkurencji walk indywidualnych do -45 kg stopni uczniowskich juniorek.

- Lublin, 8-11 Czerwca 2017 - VIII Puchar Europy Taekwon-do - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowkich kadetów.

- Głubczyce, 19-21 Maj 2017 - XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - srebrny medal - w konkurencji walk indywidualnych w kategorii - 42 kg.

- Bartoszyce, 1-2 Kwiecień 2017 - Grand Prix Polski Juniorów - złoty medal - w konkurencji układów indywidualnych stopni uczniowskich juniorek.

Serdecznie gratulujemy Alicji i życzymy dalszych sukcesów!

7   9