logoLObaner

Stypendia dla najlepszych

IMG 0090 W ramach realizacji „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży zamieszkałej na terenie Miasta Bielska-Białej”, 14 listopada 2017 roku, prezydent Jacek Krywult wręczył 37 laureatom – uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jednorazowe stypendium.

Nagrodzeni to mieszkańcy Bielska-Białej, którzy uzyskali wysoką średnią ocen w ubiegłym roku szkolnym oraz zdobyli w konkursach i olimpiadach przedmiotowych tytuł laureata. Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń klasy 3c Michał Uchański oraz Kacper Podgórski z klasy 7, który od tego roku szkolnego jest uczniem Szkoły Podstawowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 😃

Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen
Stypen

Godziny pracy: