logoLObaner

Wychowanie w duchu chrześcijańskim
Wysoki poziom kształcenia
Ciekawe formy pracy z uczniami
Bezpieczeństwo i rodzinna atmosfera
Promowanie utalentowanych uczniów
Indywidualne i przyjazne podejście do każdego dziecka
Szkoła z tradycjami

Zbiórka w sklepie Tesco

IMG 1705 Dnia 22.09.2017r. już po raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum: Hanna Kania, Julia Gońka, Maja Gałuszka, Wiktoria Salewska, Kamila Żur, Gabrysia Cyran, Anna Grodzicka, Krzysztof Górecki, Mikołaj Nabagło, Dawid Czulak, Jakub Chorąży, Błażej Kwaśniewski wraz z nauczycielami: panią Sylwią Stejskal, p. Ewą Kanik, p.Iwoną Wąsek, s.Moniką Szlagor,  p. Anną Chorąży i panem Piotrem Sewerynem, w ramach realizowania ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei,” zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy w sklepie „Tesco” na ul. Kierowej 11.

Zebraną kwotę w wysokości 945,49 zł przeznaczono na rzecz utrzymania Stacjonarnego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas.

  IMG 1557   IMG 1559   IMG 1562   IMG 1564   IMG 1566

Godziny pracy: