logoLObaner

Wychowanie w duchu chrześcijańskim
Wysoki poziom kształcenia
Ciekawe formy pracy z uczniami
Bezpieczeństwo i rodzinna atmosfera
Promowanie utalentowanych uczniów
Indywidualne i przyjazne podejście do każdego dziecka
Szkoła z tradycjami

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 MG 5581 4 września wypoczęci, uśmiechnięci uczniowie, zatroskani rodzice, pełni zapału nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na wspólnej Mszy św. w Kościele pod wezwaniem Opatrzności Bożej w  Bielsku-Białej, aby rozpocząć nowy rok szkolny wspólną Modlitwą Eucharystyczną. 

Na samym początku wszystkich zebranych pozdrowiła siostra Dyrektor Danuta Domszy słowami:

Życzę, by był to rok spokojnej pracy, nauki, dającej radość i uznanie.

Słowa powitania i życzeń kieruję do wszystkich uczniów gimnazjum i liceum, a szczególnie do uczniów szkoły podstawowej. Dzisiaj po raz pierwszy spotkacie się z Waszymi nauczycielami-wychowawcami, koleżankami i kolegami z klasy. Życzę Wam, abyście nawiązali nowe i trwałe przyjaźnie, abyście rozwijali wszystkie talenty, jakimi obdarzył was dobry Bóg i wzrastali w mądrości i w wierze. Niech nowy rok szkolny będzie dla Was miejscem intelektualnej przygody, pogłębienia wiary, miejscem nawiązywania przyjaźni, a przede wszystkim miejscem bezpiecznym.

Wszystkim życzę dobrego, pełnego łask Bożych nowego roku szkolnego. Szczęść Boże!

Po zakończonej Mszy św. uczniowie udali się do budynku szkoły na spotkanie z wychowawcą. Mimo zakończonych wakacji wszyscy  cieszyli się ze spotkania kolegów i koleżanek z klasy, widać, że z utęsknieniem czekali na ten dzień. Naszych najmłodszych uczniów  z klasy pierwszej Szkoły Podstawowej przywitał  niespodziewany gość (ale to już zobaczycie na zdjęciach).  

Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...
Inauguracja rok...

Godziny pracy: