Święto Komisji Edukacji Narodowej

12 października 2018 r. podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Szkolny podziękował nauczycielom za ich codzienny trud, wsparcie i życzliwość. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, licealiści przygotowali filmową niespodziankę. W rolę nauczycielki wcieliła się Ania Kupczak. Trzeba przyznać, że nasza licealistka realistycznie oddała blaski i cienie tego szacownego zawodu. Po projekcji filmu przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli – płynące z serca - życzenia i wręczyli kwiaty.

BezNazwy Panorama1

 „Dzień Nauczyciela jest jednym z najpiękniejszych momentów roku szkolnego, kiedy to uczniowie mogą wyrazić swoją wdzięczność nauczycielom za trud włożony w pracę dydaktyczną. Dlatego chciałbym w imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkich uczniów złożyć na ręce Dyrekcji oraz wszystkich nauczycieli serdeczne życzenia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Pragnę życzyć dużo zdrowia, które jest bardzo potrzebne w realizowaniu pracy pedagogicznej, a także wyrozumiałości i cierpliwości w stosunku do uczniów, którzy niekoniecznie zawsze będą doceniać trud i wysiłek, jaki Państwo wkładacie w przekazywanie nam wiedzy oraz wartości. Życzymy samorealizacji i odkrywania siebie, jednym słowem -  spełniania swojego powołania”.

Mateusz Pysz

Czytany 164 razy

Adres

Liceum Ogólnokształcące 
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
im.Franciszki Lechner
ul. Broniewskiego 13
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 829-24-09, 500 044 008 

 

 

Organ prowadzący

Prowincja Polska
Zgromadzenia Córek Bożej Miłości
ul. Pędzichów 16
31-152 Kraków
tel. +48 12 633 75 00

RODO

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Danych Osobowych jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.

Administrator strony

Strona nie działa poprawnie zgłoś administratorowi: Agnieszka Danielec.

Top