logoSPbaner

Zajęcia rozwijające uzdolnienia - Semestr II

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

w LO Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018 - Semestr II

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

SŁAWOMIR BŁACHUT

SKS środa 15.00 - 16.30 sala gimn.
KS. RYSZARD PIĘTKA Katolicka Nauka Społeczna czwartek 14.15   11
JOANNA GARBIAK-WÓJCICKA język angielski (fakultet) czwartek 15.00 - 15.50 15
KATARZYNA GUCWA język angielski (fakultet)

wtorek

15.00 - 15.45 19
SYLWIA BIENIEK-ZACHER język angielski (fakultet)

czwartek

15.00 - 15.50 16
JOANNA KASTELIK język polski (fakultet)

poniedziałek

wtorek

14.15 - 15.00

7.30 - 8.15

16

15

ROBERT KOWALIK geografia (fakultet)

czwartek

14.15 - 15.00 15
KATARZYNA ŁOBOZ SKS poniedziałek 15.50 - 17.20 sala gimn.
SYLWIA STEJSKAL

język francuski

język włoski

czwartek

czwartek

14.15 - 15.00

15.05 - 15.50

3

3

JOANNA THEN chemia (fakultet) wtorek 15.05 - 15.50 16
IWONA WĄSEK biologia (fakultet) środa 7.30 - 8.15 16
MARIOLA WRÓBLEWSKA

matematyka

fakultet PP

fakultet PR

środa (co drugi tydzień)

wtorek

poniedziałek

środa

7.30 - 8.15

15.05 - 15.50

14.15 - 15.45

15.05 - 15.50

17

15

15

15

RAFAŁ MĄCZKA informatyczne piątek 15.55 - 16.40 18
KATARZYNA BŁACHUT matematyka (fakultet PP) poniedziałek 15.00 - 15.45 7
ANNA KOZIEŁ historia czwartek 15.05 - 15.50  13
TOMASZ WIATROWSKI chór szkolny wtorek 7.30 - 8.15 kaplica

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - Semestr II

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, konsultacje

w LO Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018 - Semestr II

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

KATARZYNA BŁACHUT

matematyka czwartek

6.45 - 8.30  

16

JOANNA PYKA

język niemiecki czwartek

14.05 - 14.50 (kl. 2A, 2B)

14.55 - 15.40 (kl. IA, IB)

11

11

SYLWIA BIENIEK-ZACHER język angielski poniedziałek 7.30 - 8.15 1
JOANNA GARBIAK-WÓJCICKA język angielski czwartek 15.00 - 15.50 15
AGATA GICZALA-NARÓG język niemiecki wtorek 15.05 - 15.50 10
KATARZYNA GUCWA język angielski środa 15.00 - 15.45 11
JOANNA KASTELIK język polski

środa

piątek

15.05 - 15.50

14.15 - 15.00

1

1

ROBERT KOWALIK geografia czwartek 15.05 - 15.50 15
ANNA KOZIEŁ historia, WOS czwartek (wg potrzeb) 15.05  13
PIOTR SEWERYN język polski czwartek 14.15 - 15.00 19
SYLWIA STEJSKAL język włoski piątek 14.15 - 15.00 8
JOANNA THEN chemia środa 7.30 - 8.15  
ANNA TKOCZ geografia poniedziałek

14.15 - 15.00

15.55 - 16.40

14
IWONA WĄSEK biologia wtorek 7.30 - 8.15 5
MARIOLA WRÓBLEWSKA matematyka wtorek 7.30 - 8.15 14
RAFAŁ MĄCZKA informatyka piątek 15.55 - 16.40 18
ANETA GUT-SULIMA fizyka piątek 14.15 - 15.00  8
AGNIESZKA OSTAFIN historia wtorek 7.25 - 8.10  

Konkursy i Olimpiady w roku szkolnym 2017/2018

Konkursy i Olimpiady w LO Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018

Rodzaj konkursu/olimpiady

Termin

Odpowiedzialny

Konkurs j. angielskiego organizowany przez III LO im. Żeromskiego

listopad/grudzień

Sylwia Bieniek-Zacher

Katarzyna Gucwa

Joanna Garbiak-Wójcicka
Olimpiada Teologii Katolickiej listopad ks. Ryszard Piętka
Konkurs liturgiczny listopad ks. Ryszard Piętka

Konkurs j. włoskiego Uniwersytetu Łódzkiego

styczeń/luty Sylwia Stejskal

Konkurs Wiedzy o Włoszech

etap szkolny

luty/marzec Sylwia Stejskal

Konkurs Śląski Wiedzy o Włoszech 

IV LO Katowice

kwiecień Sylwia Stejskal
Discover Canada listopad

Katarzyna Gucwa

Sylwia Bieniek-Zacher

Joanna Garbiak-Wójcicka

Olimpiada j. polskiego listopad Joanna Kastelik
Olimpiada Unii Europejskiej   Anna Kozieł

Zawody sportowe:

Piłka siatkowa, piłka nożna, lekkoatletyka, tenis stołowy
Rok szkolny 2017/2018

Katarzyna Łoboz

Sławomir Błachut

Olimpiada Lingwistyki matematycznej

9.11.2017 Mariola Wróblewska
Kangur matematyczny Marzec Mariola Wróblewska

Fakultety maturalne, koła zainteresowań w LO ZCBM

Fakultety maturalne, koła zainteresowań

w LO Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner

w roku szkolnym 2017/2018 - semestr I

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj koła

Termin

Czas trwania

nr sali

SŁAWOMIR BŁACHUT

SKS czwartek 15.45 - 17.15 sala gimn.
KS. RYSZARD PIĘTKA Katolicka Nauka Społeczna wtorek 15.05 - 15.50  
JOANNA GARBIAK-WÓJCICKA język angielski (fakultet) środa 15.05 - 15.50 16
KATARZYNA GUCWA język angielski (fakultet)

piątek (kl. I, II)

15.00 1
SYLWIA BIENIEK-ZACHER język angielski (fakultet)

poniedziałek (kl. III)

15.55 - 16.40 15
JOANNA KASTELIK język polski (fakultet)

czwartek (kl. IIIA)

piątek (kl. IIIB)

14.15 17
ROBERT KOWALIK geografia (fakultet)

czwartek (kl. II)

14.15 - 15.00 15
KATARZYNA ŁOBOZ SKS poniedziałek 15.50 - 17.20 sala gimn.
SYLWIA STEJSKAL

język francuski

język włoski

czwartek

środa

14.15 - 15.00

15.05 - 15.50

7
JOANNA THEN chemia (fakultet) wtorek 15.05 - 15.50 16
IWONA WĄSEK biologia (fakultet IIIA) środa 7.30 - 8.15 16
MARIOLA WRÓBLEWSKA

matematyka

fakultet PP

fakultet PR

poniedzałek

piątek

wtorek

14.15 - 15.00

15.05 - 15.50

15.05 - 16.35

15
WOJCIECH ZUZIAK informatyczne środa 16.00 - 17.30 18
KATARZYNA BŁACHUT matematyka (fakultet PP) wtorek 7.30 - 8.15 16
ANNA KOZIEŁ historia czwartek 15.05 - 15.50