KLUB LOJALNOŚCIOWY

Drodzy Rodzice,

Klub Lojalnościowy nie zacznie funkcjonować bez Waszego zaangażowania i wsparcia. Ideą Klubu jest promocja firm rodzin związanych z ZCBM, a przy okazji pozyskanie dodatkowych środków na różne potrzeby Naszej Szkoły, w tym na tę obecnie najważniejszą – budowę boiska wielofunkcyjnego.

Zasada jest prosta – my jako rodzice, nasze rodziny, znajomi, przyjaciele korzystają z usług firm deklarujących udział w Klubie Lojalnościowym. W zamian za to przedsiębiorcy uczestniczący w tym projekcie deklarują przekazanie części zysku na rzecz Szkoły.

Jeżeli prowadzicie firmę bądź macie dobrego szefa, który byłby zainteresowany przystąpieniem do akcji – zgłoście deklarację uczestnictwa w Klubie Lojalnościowym.

Jeżeli skorzystacie z usług firmy uczestniczącej w projekcie poinformujcie ją, że korzystacie z jej oferty, bo uczestniczy w Klubie Lojalnościowym.

Tylko i aż tyle. Zebrane w ten sposób środki pomogą podnosić jakość kształcenia Państwa dzieci.

Rada Rodziców Gimnazjum i Liceum

Zgłoszenia można składać poprzez wypełnienie deklaracji i złożenie jej w sekretariacie szkoły lub przesłanie informacji na adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoba koordynująca program:   Marcin Kania, tel.: 660 781 400, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Lista zgłoszonych uczestników Klubu lojalnościowego:

LP  NAZWA  ADRES  WWW/E-MAIL  OFERTA DEKLAROWANA POMOC

Kayak Travel

kayak

ul. 11 Listopada 60-62

www.kayaktravel.pl

Wczasy i wycieczki krajowe i zagraniczne, zielone szkoły i przedszkola, kolonie, wyjazdy integracyjne Przekazanie na rzecz budowy boiska 2% wartości z zakupionej imprezy turystycznej
2 13 STUDIO REKLAMY

Centrum Promocji i Wspierania Przedsiębiorczości

Wojciech Maj

studioreklamy

ul. Podgórze 13

www.13reklama.pl

www.specjalistabhp.com

- reklama, poligrafia, druk

- BHP - szkolenia, doradztwo, kompleksowa obsługa  firm

Przekazanie na rzecz budowy boiska 10% z uzyskanego zysku.
3 POLMEDICO

NZOZ Poliklinika Stomatologiczna
"Pod Szyndzielnią" Sp. z o.o.

polmedico

Al. Armii Krajowej 193
  Usługi ortodontyczne Przekazanie na rzecz budowy boiska 3% z wartości usługi.

Dodatkowo 4% rabatu na usługi dla uczestników Klubu.

4 Centrum Ubezpieczeń

Barbara Maj

barbaramaj

ul. Podgórze 13

Bielsko-Biała

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Oferuje Ubezpieczenia majątkowe (domy, mieszkania, firmy itp.) komunikacyjne, NNW  oraz polisy życiowe i programy emerytalne. Przekazanie na rzecz budowy boiska 5%  wartości polisy.
5 Ubezpieczenia

Wioletta Lubowska

wiolettalubowska

ul. Złotych Kłosów 58/90, 43-300 Bielsko-Biała Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Doradztwo finansowe. Ubezpieczenia dla osób fizycznych i firm.  Ubezpieczenia majątkowe  i na życie. Przekazanie na rzecz budowy boiska 5%  wartości polisy.

PROGRESS Agnieszka Stańczak Zakład Fryzjerski

progress

ul. Cieszyńska 101

Bielsko-Biała

www.facebook.com/pages/Studio-Urody-JULIET/189199707763303

Usługi fryzjerskie Przekazanie na rzecz budowy boiska:

10% wartości usługi - strzyżenie, regeneracja

20% wartości usługi - koloryzacja

Deklaracja przystapienia do Klubu

KUPON RABATOWY

Strona Gimnazjumlogo gim

Aktualności

W tym roku kolejny raz  SK PCK i uczniowie naszego Liceum wzięli udział w organizacji „Szlachetnej Paczki”.

Przez około dwa tygodnie uczniowie każdej klasy liceum zbierali odzież, żywność, środki czystości oraz wiele innych produktów i inne potrzebne rzeczy, aby przekazać je potrzebującej rodzinie.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tą akcję – uczniom, wychowawcom, rodzicom i waszym znajomym. Szczególne podziękowania należą się  Zuzannie Piekiełko, która była głównym koordynatorem paczki w LO

OPIEKUN PCK

Matura za...

Godziny pracy:

eurolan  Dostawca internetu do naszej szkoły.

Bursa w Bielsku - polecamy

bursassnd