logoSPbaner

rekrutacja

Pożegnanie roku szkolnego

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Zabrzmiał już ostatni dzwonek i niebawem udamy się na zasłużony odpoczynek. Dlatego właśnie pożegnanie roku szkolnego rozpoczęliśmy od uroczystej Eucharystii, aby podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i nieustanną opiekę.

 

Podczas Mszy św. w Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku – Białej kazanie wygłosił ks. Ryszard Piętka, któremu cała społeczność szkolna w tym miejscu pragnie podziękować za cotygodniowe sprawowanie Eucharystii, ciekawe lekcje religii i stałe towarzyszenie w niełatwej drodze ku świętości.

Pod koniec nabożeństwa Siostra Dyrektor podziękowała uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły za podjęty w ciągu roku trud nauki, opiekę oraz zaangażowanie. Życzyła wszystkim Błogosławieństwa Bożego, obfitych łask i zasłużonego odpoczynku podczas upragnionych wakacji.

Po zakończonej Eucharystii młodzież udała się do sal  lekcyjnych na ostatnie  w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami, podczas którego rozdano świadectwa i nagrody.

Kochani licealiści, życzymy Wam wspaniałych, pełnych słońca wakacji. Żegnamy się na dwa miesiące z nadzieją, że we wrześniu wrócicie pełni sił i energii do dalszej nauki.

 

Godziny pracy: