logoSPbaner

Dzień Otwarty Liceum 2018

IMG 9821 23 kwietnia naszą szkołę odwiedziło bardzo wielu gimnazjalistów z różnych części województwa śląskiego. Już od progu czekali na nich licealiści gotowi oprowadzić po budynku i opowiedzieć o szkole.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ciekawymi doświadczeniami chemicznymi, biologicznymi, fizycznymi, zagadkami matematycznymi, quizem geograficznym, stanowiskiem kreatywnego myślenia, olimpiadą Zwolnieni z Teorii, pyszną kuchnią włoską, a także z wieloma filmami z życia szkoły. Mamy nadzieję, że w ciągu tych kilku godzin wyczerpująco odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania odwiedzających i zdołaliśmy pokazać im, że nasze Liceum to naprawdę dobry wybór.

Do zobaczenia we wrześniu, gimnazjaliści!

Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Dzień otwarty

Godziny pracy: