logoSPbaner

„Duchowa rEwolucja”,

DSC 0115 Młodzież z klas III gimnazjum i I, II liceum z naszej szkoły wzięła udział 23 marca w spotkaniu ewangelizacyjnym w ramach przedsięwzięcia pt. „Duchowa rEwolucja”, które odbyło się w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej.

W sumie około 170 młodych ludzi naszej szkoły (wszystkich uczestniczących w rekolekcjach było około 4 tys.) wraz z nauczycielami-opiekunami klas miało okazję wysłuchać s. Anny Bałchan, kierującej Stowarzyszeniem Po MOC dla Kobiet i Dzieci oraz Miczu Ziomka, poruszającego się na wózku rapera i kompozytora. Nie zabrakło też wspólnej modlitwy o prawdziwą wolność w życiu.

Uczniowie wysłuchali też konferencji ks. Przemysława Sawy, misjonarza miłosierdzia, adorowali Najświętszy Sakrament, mogli też przystąpić do sakramentu spowiedzi świętej, a także zdecydować o oddaniu swego życia Jezusowi. Na zakończenie uczestnicy rekolekcji zostali namaszczeni pachnącym olejem, który ma im przypominać o Duchu Świętym, posyłającym ich do świadczenia o miłości Jezusa Chrystusa.

Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...
Duchowa rewoluc...

 

Godziny pracy: