logoSPbaner

Rekolekcje Wielkopostne

IMG 0782 W dniach 14 – 16.02. 2018 r. w kaplicy Zgromadzenia Córek Bożej Miłości odbyły się Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów i nauczycieli naszego liceum. Poprowadził je znakomity kaznodzieja, ks. dr Marek Studenski.

Pierwszego dnia licealiści uczestniczyli w nabożeństwie pokutnym, a także mieli okazję przystąpienia do Spowiedzi Św. Ukoronowaniem spotkania była uroczysta Msza Św.

Drugi dzień rekolekcji rozpoczęła Eucharystia pod przewodnictwem ks. Ryszarda Piętki. Po nabożeństwie młodzież wysłuchała konferencji, którą wygłosił ks. Marek Studenski. Kapłan podkreślił przede wszystkim  ważność czytania i rozważania Pisma Świętego, a także podzielił się swoimi cennymi doświadczeniami.

W imieniu całej wspólnoty szkolnej dziękujemy za możliwość wysłuchania Dobrej Nowiny i przygotowanie do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać.

IMG 0787   IMG 0789   IMG 0792   IMG 0795

Godziny pracy: