logoSPbaner

Stypendia dla najlepszych

IMG 0428 Jest nam niezwykle miło poinformować o przyznaniu  stypendiów  naukowych uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

 

W roku szkolnym 2017/2018 uhonorowani zostali:

Anna Kupczak (1A), Magdalena Damek (1A), Julia Stańco (1A), Anna Kuźma (1A), Anna Trzop (1A), Weronika Rogalska (1A), Anna Sala (1A), Martyna Markiel (1A ),  Dominika Szpaczek (1B), Faustyna Słonka (1B), Dawid Tabak (1B), Paweł Miros (1B), Aleksandra Pieczarka (2B), Aleksandra Bugla (3A), Jakub Kotuła (3A), Agata Szotek (3B), Karolina Gołąbek (3B), Ireneusz Otocki (3B).

Drodzy stypendyści, bardzo cieszymy się Waszymi osiągnięciami naukowymi i życzymy, abyście nadal pomnażali swą wiedzę, talenty i zainteresowania. Gratulujemy!

Godziny pracy: