logoSPbaner

10. Turniej Siatkówki im. św. Maksymiliana w Czechowicach-Dziedzicach

827220 wYty aaa106 69 W czechowickim Zespole Szkół Technicznych i Licealnych odbyła się dziesiąta edycja Turnieju Siatkówki im. św. Maksymiliana, organizowanego przez parafię św. Maksymiliana dla reprezentacji złożonych z przedstawicieli służby liturgicznej. W tym roku w turnieju wzięli udział zawodnicy ze szkół katolickich Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Bielska-Białej, czechowickiej Szkoły Katolickiej im. św. Brata Alberta oraz członków Wspólnoty Mężczyzn Emaus z parafii św. Barbary. Nad organizacją zawodów czuwał Krzysztof Szczypka.

 

NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA II MIEJSCE.

SKŁAD: M. SIDZINA, D. SOWA, D. SALA, M. SOJKA, D.TABAK, J. KAMIŃSKI, J. KOTUŁA,M. SZCZECINA.

Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej
Turniej

Wykorzystane zdjęcia pochodzę ze strony gosc.pl

Godziny pracy: