logo lo

Godziny pracy sekretariatu

W czasie wakacji sekretariat będzie czynny

do 30.06.2017 od godz. 8.30-16.30

od 3-14. 07. od godz. 8.30-11.30

od 14.08. od godziny 8.30-16.30

Od 17 lipca - 11 sierpnia sekretariat będzie nieczynny

Za nami Dzień Sportu

IMG 9601 Dzień Sportu daje niepowtarzalną szansę poczucia ducha współzawodnictwa, głośnego dopingu i radości z wygranej. Te czynniki z pewnością sprawiają, że coroczna szkolna olimpiada jest długo wyczekiwanym wydarzeniem w kalendarzach uczniów naszej szkoły. Dnia 21 czerwca po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Sportu. Atmosfera szlachetnej rywalizacji udzieliła się wszystkim uczniom i sprawiła, że szkolne boisko przez chwilę zdawało się być prawdziwym stadionem olimpijskim, a głodni sukcesu gimnazjaliści mogli przypominać antycznych Greków, którzy niegdyś walczyli o olimpijskie laury.

Czytaj więcej: Za nami Dzień Sportu

Oczywiście, że warto...

Oczywiście, że warto się uczyć. Nikt nie twierdzi, że jest łatwo. Wręcz przeciwnie. Czasem ciężko. I w tym cały urok i piękno wiedzy i mądrości. Jeśli zapracujemy uczciwie na coś, jakże radośnie przyjmujemy owoce naszej pracy. Czujemy,że uczciwie podchodzimy do życia. Ale dość rozważań na tematy różne.

Czytaj więcej: Oczywiście, że warto...

POLA NADZIEI

W dniu 14.06.2017r. uczennice klasy drugiej: Wioletta Sajdak i Julia Szary pod opieką pani Anny Chorąży udały się do kościoła pw. NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej, aby podsumować XIII edycję ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei".

Czytaj więcej: POLA NADZIEI

Konkurs wiedzy o UK

IMG 0103 Z przyjemnością pragnę poinformować, że Kamila Żur, uczennica klasy 2b, otrzymała wyróżnienie w XI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, organizowanym przez Gimnazjum nr 11. Serdecznie gratulujemy!!!