logo lo

III MIEJSCE CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

DSCF7930 W dniu 8 marca zakończyły się rozgrywki na szczeblu Miejskim w Piłce Siatkowej Szkół Gimnazjalnych. Nasi chłopcy w składzie: Dyczek Kacper, Polakowski Kacper, Polakowski Szymon, Paleczny Adam, Rydzik Filp, Ziomek Mateusz, Zuziak Michał, Zemanek Dawid, Węglarz Mikołaj, Glos Michał, Noga-Kladiwa Maksymilian, Markowicz Łukasz wywalczyli III miejsce w mieście Bielsko-Biała.

Czytaj więcej: III MIEJSCE CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

Noc Doświadczeń Anno Domini 2017

 DSC0097 Noc to czas, który zdecydowanie sprzyja nauce, o czym mieli okazję przekonać się uczniowie naszej szkoły. Przemierzane za dnia klasy nabierały zupełnie nowego blasku. Wypełnione różnorakimi odczynnikami, kolorowymi fiolkami i sprzętami laboratoryjnymi, przede wszystkim kipiały jednak zapałem i energią uczniów gimnazjum i liceum, którzy niezwykle licznie wzięli udział w czwartej edycji Nocy Doświadczeń, która odbyła się z dnia 24 na 25 lutego 2017 w murach naszej szkoły.

Czytaj więcej: Noc Doświadczeń Anno Domini 2017

Warsztaty muzyczne

IMG 0199 Po raz pierwszy szkolny chór Zespołu Szkół Ogólnokształcących ZCBM udał się na  wspólny wyjazd w ramach rekolekcji - warsztatów muzycznych. W projekcie uczestniczyło 16 śmiałków głównie z klas trzecich Gimnazjum i drugich naszego Liceum. W piątek 3 lutego z samego rana udaliśmy się do ośrodka rekolekcyjnego na bielskim osiedlu Polskich Skrzydeł, gdzie mieliśmy szlifować formę wokalną i uczyć się nowych, czterogłosowych opracowań wybranych pieśni.

Czytaj więcej: Warsztaty muzyczne